Hotel Na statku | HESO NEPŘEVÁZKA

Hotel na statku

Vážení hosté,

dovolujeme si Vás přivítat v Hotelu Na Statku, který se nachází v obci Nepřevázka vzdálené cca 8 km od Mladé Boleslavi, v příjemném prostředí lesního masivu Chlum. Hotel byl vybudován přestavbou objektu sýpky bývalého statku Valdštejnů.

Hotel má k dispozici 50 lůžek ve 24 pokojích s vlastním příslušenstvím, telefonem a minibarem. Většina pokojů je vybavena televizí včetně satelitního příjmu. V apartmánu a recepci je zabudován trezor. K dispozici jsou zde dva bezbariérové pokoje.

V přízemí objektu se nachází recepce a vinárna se 48 místy k sezení, Formanka s 30 místy, restaurace s 80 místy a lovecký salónek pro 20 osob. V prvním a druhém patře se nachází hotelové pokoje a školící místnost pro 30 osob. Ve třetím patře je školící místnost pro 60 osob. K dispozici je zde výtah a uzavřené parkoviště. Ke sportovnímu využití Vám poslouží fotbalové hřiště, tenisový kurt. K relaxaci a oddychu můžete využít saunu.

K výletům do okolí Vám může posloužit vlakové spojení na trati Mladá Boleslav – Nymburk nebo autobusové spojení Mladá Boleslav – Dobrovice. Navštívít můžete muzeum Boleslavského hradu, nedalekou zříceninu Zviřetice, krásné prostředí Českého Ráje, Dobrovická muzea cukrovarnictví, hrad Bezděz nebo město Doksy a jeho Máchovo jezero. Kam se vydat na výlet se dozvíte v rubrice „Tip na výlet“budova_velka

Celý areál je možno využít pro svatební hostiny, semináře, školení, večírky apod.